JĀ, BET NĒ
JĀ, BET NĒ
Kāpēc dzēsties no soc. tīkliem... ir muļķīgi
0:00
-43:46

Kāpēc dzēsties no soc. tīkliem... ir muļķīgi

Soc. mediji palīdz cilvēkiem mainīt valdības lēmumus, ietekmēt uzņēmumu darbību, saņemt pašiem un sniegt palīdzību citiem, uzturēt un dibināt attiecības. Bet vai tie kalpo mums, vai mēs kalpojam tiem?

Aizvien biežāk mediji saka, ka sociālie mediji ir slikti. Redzam, kā tos pamet influenceri - izdzēšas un par to pasaka... savos sociālo tīklu kontos. Tai pat laikā, soc. mediju lietotāju skaits turpina augt kā Latvijā (šobrīd: 1,3 mil. Facebook; 700k Instagram; 400k Linkedin), tā pasaulē.

Pateicoties soc. medijiem cilvēkiem ir iespēja mainīt valdības lēmumus, ietekmēt uzņēmumu darbību, palīdzēt citiem un saņemt palīdzību pašiem. Soc. mediji ir spēcīgāki kā jebkad agrāk, bet soc. mediji esam mēs, cilvēki. Tātad, specīgāki esam mēs.

Šajā podkāstā mēģinām saprast, vai labāk palikt soc. medijos un turpināt tos lietot, vai izdzēsties, un, ja palikt, ko darīt un kā ierobežot tos tā, lai tie nestu mums labumu, lai tie kalpo mums, nevis mēs kalpojam tiem.

Jaunākās podkāstu epizodes pieejamas šeit.

0 Comments
JĀ, BET NĒ
JĀ, BET NĒ
Ilzes un Artūra podkāsts, diskusija vai pat strīds, kurā debatējam par būtiskiem jautājumiem no pretējām pusēm. Pieraksties šeit:
Listen on
Substack App
RSS Feed
Appears in episode
Artūrs un Ilze
Ilze Medne
Recent Episodes