Kas tas ir?

Jā, bet nē“ ir podkāsts, kuru veidojam mēs - Arūrs un Ilze Medņi. Tas nav vienkāršs podkāsts - tā ir diskusija, debate vai pat strīds, ja vēlaties, starp sievu un vīru. Mērķis nav noskaidrot patiesību vai uzvarēt otru argumentācijā - mērķis ir paskatīties uz vienu un to pašu jautājumu no diviem dažādiem/pretējiem skatupunktiem. Piemērām, noskaidrot vai vajag vai nevajag uzstādīt mērķus, kāpēc nevajag dzēsties no soc. tīkliem, u.tml..

Kā tas notiek

Reizi nedēļā mēs izvēlamies kādu tēmu, kuru vai nu esiet ieteikuši jūs (mūsu draugi, paziņas un citi podkāsta klausītāji), vai arī šī tēma ir interesanta mums pašiem. Pirms podkāsta ieraksta mēs metam monētu - izlozējam, kurš aizstāvēs kuru pozīciju (pusi - viens “par”, otrs “pret”). Tad spiežam “record“, ierakstam un tai pašā dienā publicējam šo podkāsta ierakstu. Pirmie to saņem savos e-pastos tie, kas parakstījušies, bet nākošajā dienā tas pieejams visās podkāstu platformās.

Ko man darīt

Pirmkārt - klausīties podkāstu sev ērtākajās platformās (mēs iesakām Spotify, bet tas var būt arī Apple Podcasts vai Google Podcasts, vai, galu galā, visi ierksti pieejami arī šajā lapā).

Otrkārt, treškārt un ceturtkārt - komentē pie ierakstiem kam piekrīti vai nē, kādus par/pret argumentus esam palaiduši garām. Lai nepalaistu garām nākošās podkāsta epizodes, piesakies tās saņemt e-mailā:

Subscribe to JĀ, BET NĒ

Šis ir Ilzes un Artūra podkāsts, diskusija, debate vai pat strīds, kurā mēģinām paskatīties uz būtiskiem jautājumiem no dažādām/pretējām pusēm. Pieraksties ar e-pastu un nepalaid garām nākošo epizodi.

People